Reklam
Reklam

Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Reklam
My blog

Fenerbahçe’de tam yetki sonrası işler değişti!

Vitor Pereira, 6 yıl önceki ilk döneminden farklı bir görüntü sergiliyor… Pereira’yı ilk döneminde başarısızlığa sürükleyen Robin van Persie, Nani gibi yüksek egolu yıldızların olmaması, Türkiye’yi öğrenmiş olması ve yönetimden ‘sınırsız yetki’ alması, Fenerbahçe Teknik Direktörü’nün daha bir özgüvenli ve otoriter çalışmasını sağlıyor.

Reklam
Fenerbahçe’de tam yetki sonrası işler değişti!

Spor servisi / Süleyman ARAT –Fenerbahçe’deki ilk döneminde özellikle Robin van Persie ile yaşadığı sorun nedeniyle güçsüzleştirilerek başarısızlığa sürüklenen teknik direktör Vitor Pereira, geniş yetkilerle geldiği ikinci döneminde kimsenin gözünün yaşına bakmadan hedefine yürümekte kararlı gözüküyor.

VAN PERSiE ELiNi SIKMAMIŞTI

Yedek bırakıldığı için kendisinin elini sıkmayan, oyuna alırken taktik verme girişimini el kol hareketleriyle reddeden Van Persie karşısında hem taraftar hem yönetimin isteğiyle geri adım attırılan Pereira, o dönem Caner Erkin ve Nani’den de benzer tavırlar görmüş ve bu tatsızlıklar sahaya da yansıyıp şampiyonluğun kaybedilmesine yol açmıştı. Topuk Yaylası’nda gözlemlediğimiz Pereira’nın şimdiki ile ilk dönemi arasındaki farkları şöyle özetlemek mümkün:

PEREiRA DA DEĞiŞTi, TAKIM DA… KiMSEYE TOLERANS YOK 

1- Yönetim tarafından tam yetkiyle göreve getirildiği için hiçbir futbolcuya karşı en ufak toleransı ve affı olmayacağı gözüküyor.

YARDIMCILARI DA ÇOK DiSiPLiNLi

2- Sadece kendisi değil, beraberinde getirdiği 5 kişilik ekibi de tavizsiz. Sürekli oradan oraya koşturup talimat yağdırıyorlar.

TÜRKiYE’Yi VE TÜRK iNSANININ ÖZELLiKLERiNi ÖĞRENDi

3- ilk döneminde zorlanmasının önemli sebebi, Türkiye’yi tanımamasıydı. Artık böyle bir sorunu yok. Ülkemizde neler yapılırsa ve yapılmazsa başarıya ulaşılacağını öğrendi.

OZAN TUFAN VE CANER FAKTÖRÜ

4- Geçmişte birlikte çalıştığı Ozan Tufan ve Caner Erkin, kendisinin özellikleri takım arkadaşlarına anlatarak işini kolaylaştırıyor.

ALi KOÇ, SINIRSIZ YETKi VE TAM DESTEK VERDi

5- Başkan Ali Koç’tan “Samandıra’ya düzelt. Disiplin ve takım ruhu mükemmel olsun. Kimsenin gözünün yaşına bakma, tam yetkilisin” sözünü aldığı için daha özgüvenli.

Son Dakika: Vitor Pereira, Fenerbahçede eskisinden daha güçlü Tam yetki sonrası Caner Erkin ve Ozan Tufan...

Misli.com’dan yeni üyelere özel kampanya! 100 TL oyna, 100 TL kazan, hemen katıl…

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
steroid satın al steroid sipariş steroid fiyatları orjinal steroid